Důležité informace k objednávkám ochranných pomůcek a další opatření
HellermannTyton HellermannTyton

HellermannTyton – nabízíme řešení pro vaše aplikace!

Montážní a kotvící materiál

Systémy pro svazování a upevňování kabelů

Stahovací pásky »

Produkty smršťované teplem

Smršťovací bužírky »
Ochrany kabelů

Ochrany kabelů

Ochrany kabelů »
Čára
Elektroinstalační technika

Instalační technika

PVC páska, izolační páska »
Kleště na stahovací pásky

Montážní nářadí

Kleště na stahovací pásky »

Přednosti produktů

Kabelová pouzdra

RELICON Religel Clear – 2složkový silikonový gel

Přednosti:

 • vynikající tekutost,
 • flexibilita díky možnosti odběru menšího množství,
 • směšovací poměr 1:1,
 • po vytvrzení krystalicky čirý, elastický, tlumící vibrace,
 • možnost odstranění beze zbytků.
Zobrazit produkt »
RF bezdrátové moduly - příslušenství

Stahovací kabelová páska s RFID – označení a upevnění v jednom kroku

Přednosti:

 • integrovaný NF/HF transpondér,
 • rychlá a přesná inventarizace,
 • digitální záznam.
Zobrazit produkt »
Kabelová pouzdra

RELICON – technologie pro zalévací pryskyřice a gely pro vytváření spolehlivých spojů v zemi

Přednosti:

 • lité pryskyřice a gely,
 • velmi kvalitní materiály,
 • rychlá a bezpečná montáž,
 • ochrana proti pronikání prachu a vlhkosti.
Zobrazit produkt »
Čára

Rozsáhlá nabídka produktů HellermannTyton:

Stahovací kabelové pásky a upevňovací prvky

Stahovací kabelové pásky a upevňovací prvky firmy HellermannTyton splňují ty nejpřísnější mezinárodní kvalitativní a zkušební standardy a jsou co se týče materiálové odolnosti, zcela ukázkové. Jsou dodávány v různých provedeních, délkách a barvách a z různých materiálů. Ať už se jedná o stahovací kabelové pásky s vnitřním nebo vnějším ozubením, demontovatelné stahovací pásky, stahovací pásky kombinované s inovativními upevňovacími prvky nebo stahovací pásky z nerezové oceli pro maximální pevnost, HellermannTyton nabízí jeden z nejširších sortimentů výrobků pro svazování kabelů a jejich upevňování.

HellermannTyton

Stahovací kabelové pásky s vnitřním ozubením

Plastové stahovací pásky se výborně hodí pro svazování a upevňování kabelů, vedení a hadic.

HellermannTyton

Stahovací kabelové pásky s vnějším ozubením

Vhodné zejména pro svazování a upevňování citlivých prvků.

HellermannTyton

Stahovací kabelové pásky demontovatelné

S demontovatelnými stahovacími páskami se pracuje snadno a nabízí optimální řešení pro dočasné upevnění.

HellermannTyton

Stahovací kabelové pásky bez ozubení

Stabilní kabelové pásky bez ozubení z řady KR a EL-TY nabízí vysokou pevnost svazku a jsou vhodné pro kabely a vedení s velkým průměrem.

HellermannTyton

Kabelové spony s páskem

Kabelové pásky pro přímé upevnění se vyznačují snadnou manipulací při svazování a upevňování kabelů a vedení v jedné pracovní operaci.

HellermannTyton

Stahovací kabelové pásky z ušlechtilé oceli

Zvláště vhodné pro venkovní použití - stahovací kabelové pásky z ušlechtilé oceli mají vynikající chemickou odolnost a vysokou pevnost.

HellermannTyton

Příchytka pro stahovací pásky

Upevňované šrouby, samolepicí nebo bez lepidla - příchytky pro stahovací kabelové pásky jsou univerzálně použitelné.

HellermannTyton

Kabelové svěrné spony

Vyvinuto pro přímé upevnění k otvorům nebo hranám.

HellermannTyton

Spony a snapper

Materiál plast nebo hliník, často jsou vybaveny i ochranným profilem a omezovače tahu.


Smršťovací hadice a bužírky

Od speciálních smršťovacích tvarovek přes samolepicí smršťovací hadice až po transparentní smršťovací hadici, která ponechává nápisy na izolovaném kabelu stále čitelné - HellermannTyton nabízí široký program výrobků s univerzální nabídkou v oblasti technologie smršťovacích hadic, všechny výrobky přitom plní ty nejpřísnější mezinárodní standardy. Každou novou smršťovací hadicí tak firma HellermannTyton stanovuje měřítka ve vztahu k ochraně před mechanickými, chemickými, elektrickými a obecně okolními vlivy.

HellermannTyton

Teplem smršťované hadice a bužírky

Smršťovací hadice pro zajištění izolace nebo mechanické ochrany. Tenko, až silnostěnné smršťovací hadice, s vnitřním lepidlem nebo bez něj, s různým poměrem smrštění od 2:1 do 6:1 nabízí optimální řešení pro každou oblast použití. Materiálová nabídka zahrnuje polyolefin (PEX), elastomer (PES), fluorpolymer (FPM), polyvinylidenfluorid (PVDF) a polytetrafluoretylen (PTFE).

HellermannTyton

Teplem smršťované tvarovky

Smršťovací tvarovky a koncovky Helashrink s vnitřním lepidlem nebo bez něj.

HellermannTyton

Izolační hadice

Průchodky a izolace na ochranu proti zlomení kabelu z materiálů, jako jesou chloropren (CR), polyvinylchlorid (PVC), polyolefin (PO) nebo silikon (SI) a montážní pomůcky Hellerine.

Ochranné hadice

Výrobky firmy HellermannTyton pro ochranu kabelů zaručují maximální kvalitu a bezpečnost, mimo toho přinášejí zákazníkům a uživatelům systémová řešení. Materiálové variace výrobků sahají od kvalitních plastových a kovových ochranných hadic přes spirálové hadice až po opakovaně uzavíratelné textilní chrániče.

HellermannTyton

Flexibilní ochrana kabelů a šroubení série HelaGuard

Množstvím plastových a kovových hadic v různých provedeních a průměrech pokrývá HellermannTyton všechny potřeby. Série produktů HelaGuard zahrnuje i vhodná šroubení s různým tvarem, druhem závitu a třídou IP, spony, spojky, zajišťovací matice, těsnicí podložky, uzávěry a konvertory, všechny tyto díly jsou perfektně přizpůsobeny pro max. ochranu vedení.

HellermannTyton

Helawrap kabelový organizér

Ideální řešení pro svazování, ochranu a upevňování kabelů a vedení v kancelářské oblasti. Protahovací nástroj Helawrap umožňuje rychlé a snadné spojování kabelů a vedení do svazků – jako u zipu. S využitím příslušenství je možné upevnit systém Helawrap ke stolům a skříním.

HellermannTyton

Svazovací spirály pro ochranu kabelů

Dodávané v různých velikostech, barvách a materiálovém provedení.

HellermannTyton

Ochranné oplety

Ochranné oplety na ochranu kabelů proti oděru z polyamidu 6.6 (PA66) a polyesteru (PET, PBT) i v kombinaci s pocínovanou mědí pro odstínění v rámci EMK. Samouzavíratelné textilní oplety Helagaine Twist-In jsou optimálně vhodné pro ochranu již instalovaných kabelů a vedení před oděrem.

HellermannTyton

Chránič hran

EdgeGuard z polyvinylchloridu (PVC) pro použití na rovných hranách plechu a chránič hran Flexiform z polyetylenu (PE), polyamidu (PA) nebo polytetrafluoretylenu (PTFE) pro použití na hranách otvorů v plechu.

HellermannTyton

Průchodky

Průchodky, ochrana proti zlomení, chráničky, zátky a úhlové průchodky pro řadu průměrů a aplikací.

HellermannTyton

Držáky kabelových svazků pro rozváděče a rozvodny

Kabelové kanály z PVC včetně příslušenství pro upevňování kanálů a nosných lišt.

Elektroinstalační materiál

Cílem u všech výrobků v oblasti instalační techniky je zajištění rychlejší a snazší práce při zachování maximální kvality a bezpečnosti. Firma HellermannTyton nabízí úplný sortiment technických lepicích pásek z řady různých materiálů pro všechny činnosti související se svazováním, izolováním a označováním kabelů. Do portfolia v oblasti instalační techniky patří mimo toho i spojovací svorky, distanční podložky a promyšlený kabelový instalační systém Cable Scout+.

HellermannTyton

Svorky HelaCon

Díky kompaktnímu designu se hodí HelaCon Easy zejména pro spoje kabelů ve stísněných prostorech. HelaCon Lux jsou vhodné pro dráty a flexibilní licny při instalaci osvětlení. Inovativní technologie s dvojitou pružinou u svorky HelaCon Plus se hodí zejména tam, kde je požadována snadná manipulace při současných vysokých nárocích na spolehlivost spojů, jak je tomu například u domovních instalací.

HellermannTyton

SpotClip ochrana kabelů u podhledových světel

SpotClip je nově vyvinutý produkt z oblasti instalační techniky pro montáž světel a zajišťuje dodržení bezpečné vzdálenosti mezi světlem a izolací připojeného kabelu.

HellermannTyton

Cable Scout+ kabelový instalační systém

Cable Scout+ je multifunkční nářadí pro profesionální instalaci kabelů, které umožňuje rychlé ukládání kabelů i za těch nejobtížnějších podmínek. Firma HellermannTyton nabízí čtyři různé sady přizpůsobené různým instalačním podmínkám a širokou paletu inovativního příslušenství.

HellermannTyton

Technické lepicí pásky

HelaTape nabízí široký sortiment technických lepicích pásek pro izolování a svazování kabelů a vedení. Izolační pásky z PVC pro nízké napětí jsou dodávány v různých barvách a rozměrech. Samosvařitelné lepicí pásky na bázi kaučuku se výborně hodí pro izolování kabelů a spojů od nízkého až po vysoké napětí. Textilní pásky s různými barvami a rozměry jsou univerzálně použitelné, zvláště odolné proti přetržení a je možné je snadno popisovat.

Průmyslové označení
HellermannTyton

Označení kabelů a vedení

Smršťovací návleky, laminované etikety, zásobníky etiket RiteOn, označovací návleky, označovací spony a spojky, držáky označení Helafix.

HellermannTyton

Označení rozváděčů a ovládacích prvků

Etikety z vinylu (PVC), polyetylenu (PE), polyesteru (PET) a potažené bavlněné tkaniny pro potisk termotransferovými a laserovými tiskárnami i pro manuální popisování kabelů pomocí značkovačů, etikety pro označení kabelů v rozvaděčích, na spínacích přístrojích, v provozních prostředcích a řadových svorkách.

HellermannTyton

Průmyslové etikety

Optimalizované etikety pro vytváření typových štítků a označování komponentů z polyesteru (PET), vinylu (PVC) a materiálů znemožňujících falzifikaci pro potisk termotransferovými a laserovými tiskárnami, nekonečné materiály s flexibilním použitím pro označení ložisek, potrubí a vedení, etikety pro průmyslové označení elektronických dílů a desek tištěných spojů, etikety pro tvorbu typových štítků, snímatelné dočasné značení, inventarizační označení, značení ložisek, potrubí a vedení.

HellermannTyton

Průmyslové označení znemožňující neoprávněnou manipulaci

Řešení průmyslového označení znemožňujícího neoprávněnou manipulaci s etiketami pro termotransferový tisk inventarizačního označení, respektive označení pro platnost záruky. Speciální typové štítky s ochranným laminátem pro použití v automobilovém průmyslu a výrobě tahačů.

HellermannTyton

Průmyslové označení pro extrémní podmínky

Produkty pro řešení průmyslového označení při extrémních okolních podmínkách, jako jsou označovací systémy z nerezové oceli a lamináty pro doplňkovou ochranu etiket před chemikáliemi, vysokými teplotami nebo UV zářením.

HellermannTyton

Systémy a software pro tisk průmyslového označení

Termotransferové tiskárny a barvicí pásky pro průmyslové označení (například potisk smršťovacích hadic, etiket a označovacích štítků). Software HellermannTyton TagPrint Pro pro tvorbu tiskových šablon pro termotransferové, laserové, inkoustové a maticové tiskárny.

Kleště na stahovací pásky

HellermannTyton nabízí zákazníkům řadu řešení pro efektivní a čistou instalaci stahovacích pásek pomocí automatického a ručního nářadí. Ergonomické nářadí pro provádění montážních prací je proto pevnou součástí výrobního programu firmy HellermannTyton. Nabízená paleta přitom zasahuje od horkovzdušných pistolí s plynovým nebo elektrickým ohřevem až po optimalizované kleště na stahovací pásky nebo roztahovací kleště pro různá použití.

HellermannTyton

Automatické svazovací systémy

Automatické svazovací systémy „AutoTools“ jsou elektricky poháněným, plně automatickým nářadím pro práci se stahovacími páskami v různých oblastech použití. Nářadí AutoTool 2000 je vhodné pro průměr svazku max. 20 mm, zatímco bezodpadový Auto Tool System 3080 může vytvářet svazky s průměrem až 80 mm.

HellermannTyton

Ruční nářadí pro práci se stahovacími páskami

Od jednoduchého plastového nářadí a kleští pro příležitostnou instalaci stahovacích pásek až po robustní kovové nářadí a ergonomicky tvarované plastové nářadí s nastavitelnou silou tahu pro nejnáročnější aplikace s vysokými nároky na kvalitu.

HellermannTyton

Nářadí pro práci s produkty smršťovanými teplem a izolačními hadicemi

Elektrické horkovzdušné ventilátory a plynové horkovzdušné pistole pro práci se smršťovacími hadicemi a tvarovkami.

Silný tým pro absolutně špičkový výkon

Ani domácího kutila by nenapadlo, aby pro každou práci v domě používal stejné šrouby, o odbornících nemluvě. Proč by tedy měli elektrikáři používat jeden typ elektrikářské lepicí pásky, když se okolní podmínky u jednotlivých instalací tak výrazně liší? Nemusí. Protože řada HelaTape firmy HellermannTyton je tou jedinou, která nabízí vhodnou lepicí pásku skutečně pro jakoukoli výzvu. Silný tým pro absolutně špičkový výkon.

HellermannTyton

HelaTape Flex 15 – absolutní univerzál v týmu

Vysoká flexibilita při současné vysoké lepicí síle pro mechanické a elektrické aplikace. Tři různé šířky, až jedenáct různých barev a nesčetně možností použití.

Zobrazit produkty »
HellermannTyton

HelaTape Flex 1000+ Premium – cool typ

I při teplotách pod bodem mrazu zůstává samolepicí páska elastická a práce s ní je snadná. Specialista na primární izolaci kabelů. A pro ještě náročnější úkoly: HelaTape Flex 2000+ Premium. Při tloušťce 0,21 mm místo obvyklých 0,18 mm nabízí vyšší mechanickou a elektrickou ochranu.

Zobrazit produkty »
HellermannTyton

HelaTape Flex (20, 23, 40) – dříč

Jeho údělem je extrémně vysoké mechanické zatížení. To je mimo jiného možné díky použití zvláště silného lepidla. V závislosti na tloušťce pásky (0,20; 0,23 nebo 0,40 mm) není problémem ani rychlé vytvoření potřebné vrstvy.
HellermannTyton

HelaTape Wrap 25 – obránce

Nikdo kolem něj neprojde. Nabízí ochranu před korozí a UV zářením, napadením plísněmi nebo bakteriemi, a samozřejmě i před mechanickými a elektrickými vlivy. S šířkou od 2,5 do 10 cm je ideální pro ovin potrubí a vedení, bez ohledu na to, zda jsou uložená ve venkovním prostředí nebo v zemi.

Zobrazit produkty »
HellermannTyton

HelaTape Shield 310 – typ pro vysoké napětí

Zajišťuje stínění spojů a odboček vedení vysokého napětí. Díky samosvařitelnosti a maximální vodivosti se hodí pro opravu stínících opletů a stínění obecně.

HellermannTyton

HelaTape Shield 320 – vnutí svou hru každému protihráči

Adaptabilní pásku s měděným pletivem je možné používat jako opláštění, nabízí vynikající kovové stínění a po vytvarování si zachovává nový tvar.

Zobrazit produkty »
HellermannTyton

HelaTape Power (600, 750, 800, 810, 820, 900) – šest verzí pro každého protivníka

Specialisté pro nízké, střední a vysoké napětí mezi 600 a 138.000 volty. Bez ohledu na to, jak silný je soupeř – vzduch, voda, koroze, ozón a UV záření nemají žádnou šanci.

Zobrazit produkty »
HellermannTyton

A pro zajištění tribun: HelaTape Tex

Textilní páska, která je v podélném směru extrémně odolná proti roztržení a v příčném směru je možné ji snadno odtrhávat. S dobrou popisovatelností, odolná vůči povětrnostním vlivům a stárnutí, odpuzující vodu – nezbytnost při stavbě tribun.

Zobrazit produkty »

Celý tým pochopitelně splňuje požadavky RoHS, a to v kvalitě, na jakou jste u firmy HellermannTyton zvyklí. Jeden z předních světových specialistů na vše kolem kabelů nabízí nejenom u lepicích pásek širší škálu řešení než ostatní dodavatelé.

I v oblasti svazování kabelů, upevňování a smršťování teplem hrají týmy firmy HellermannTyton Champions League.Výběr produktů značky HellermannTyton

Kabelová objímka HellermannTyton KSFT6,5OC1-3 (151-00673), 2,3 - 2,7 mm

Kabelová objímka HellermannTyton KSFT6,5OC1-3 (151-00673), 2,3 - 2,7 mmObj.č.: 1199013
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena14,8818,-
Skladem

Tento držák se dá využít všude tam, kde je potřeba šetřit pracovním místem. • Upevňovací prvek s zakulacenou příchytkou • Pro minimální výšku za ...

Upevňovací příchytka HellermannTyton H4P-N66-NA-M1 211-60049, šroubovací, 8 mm (max), přírodní, 1 ks

Upevňovací příchytka HellermannTyton H4P-N66-NA-M1 211-60049, šroubovací, 8 mm (max), přírodní, 1 ksObj.č.: 531146
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena3,223,90
Skladem

Polyamidové upevňovací objímky HP se vyznačují dobrou tepelnou odolností a vysokou zatížitelností. Použití: Vysoce kvalitní plastové objímky se ...

Stahovací pásky HellermannTyton T80R-N66-BU-C1 116-08016, 210 mm, PA66, modrá, 100 ks

Stahovací pásky HellermannTyton T80R-N66-BU-C1 116-08016, 210 mm, PA66, modrá, 100 ksObj.č.: 540227
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena321,49389,-
Skladem

Stahovací pásky jsou vyrobeny kompletně z plastu, takže jsou dobře recyklovatelné. Díky vnitřnímu vroubkování pásky je zaručeno spolehlivé držení ...

Upevňovací patice HellermannTyton, 151-24619, transparentní

Upevňovací patice HellermannTyton, 151-24619, transparentníObj.č.: 540387
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena5,706,90
Skladem

Tyto šroubovatelné příchytky se vyznačují kromě kompaktní konstrukce především výrazným vyklenutím, které umožňuje bezpečné vedení vodičů a ...

Ocelové stahovací pásek H-Tyton MBT8S-316-SS-NA-C1 670 N 1, 201 mm x 4,6 mm

Ocelové stahovací pásek H-Tyton MBT8S-316-SS-NA-C1 670 N 1, 201 mm x 4,6 mmObj.č.: 540676
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena21,4926,-
Skladem

Tyto spojky jsou vyrobeny z nerezové ušlechtilé oceli, čímž jsou odolné proti kyselinám, slané vodě a vysokým teplotám. Spojky typu MBT mají ...

Šroubová patice HellermannTyton CTAM1-N66-NA-C1 (151-31109), 4.3 mm

Šroubová patice HellermannTyton CTAM1-N66-NA-C1 (151-31109), 4.3 mmObj.č.: 541808
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena5,706,90
Skladem

Tyto příchytky se vyznačují zejména svou kompaktní a plochou konstrukcí. Do CTAM příchytek může být stahovací pásek provlečen ze všech 4 směrů.

Ochrana proti zlomu HellermannTyton HV2107-PVC-BK-T1 (632-01070), HV 2107, černá

Ochrana proti zlomu HellermannTyton HV2107-PVC-BK-T1 (632-01070), HV 2107, černáObj.č.: 541881
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena7,278,80
Skladem

Ochranné průchodky proti zlomu HellermannTyton z měkkého PVC bez obsahu kadmia poskytují optimální odlehčení v tahu a zajišťují vedení bez zlomů. ...

Upevňovací příchytka HellermannTyton H2P-HS-BK 211-60001, šroubovací, 5 mm (max), černá, 1 ks

Upevňovací příchytka HellermannTyton H2P-HS-BK 211-60001, šroubovací, 5 mm (max), černá, 1 ksObj.č.: 542735
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena2,983,61
Skladem

Polyamidové upevňovací objímky HP se vyznačují dobrou tepelnou odolností a vysokou zatížitelností. Použití: Vysoce kvalitní plastové objímky se ...

Průchodka HellermannTyton HV1215-PVC-BK-N1, 633-02150, 5,0 x 1,0 mm, černá

Průchodka HellermannTyton HV1215-PVC-BK-N1, 633-02150, 5,0 x 1,0 mm, černáObj.č.: 544521
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena3,474,20
Skladem

Průchodky HellermannTyton z měkého PVC bez kadmia nebo polyethylenu nabízejí veliký výběr tvarů a velikostí. Jsou odolné vůči různým mineráliím a ...

Stahovací pásek s příchytkou HellermannTyton T50RSFT6,5-HS-BK-D1, 200 x 4,6 mm, černá

Stahovací pásek s příchytkou HellermannTyton T50RSFT6,5-HS-BK-D1, 200 x 4,6 mm, černáObj.č.: 545993
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena15,7019,-
Skladem

U upevňovací pásky s posuvným dolním dílem lze otáčet hlavou pásky jak při instalaci, tak i pro nalezení optimální polohy. Kabelová páska má ...

Trojitý stahovací pásek se štítkem HellermannTyton IT50RT-PA66-NA-L1, 205 x 46 x 26.3 mm

Trojitý stahovací pásek se štítkem HellermannTyton IT50RT-PA66-NA-L1, 205 x 46 x 26.3 mmObj.č.: 546500
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena18,1822,-
Skladem

Tyto stahovací pásky se hodí k jednoduchému značení při současném svazkování kabelů. Jeden pracovní krok je proto možné ušetřit. Pásky můžete ...

Stahovací pásky HellermannTyton UB100A-N-PA66-NA-C1 138-00001, 100 mm, PA66, přírodní, 100 ks

Stahovací pásky HellermannTyton UB100A-N-PA66-NA-C1 138-00001, 100 mm, PA66, přírodní, 100 ksObj.č.: 617849
Výrobce: HellermannTyton
Ceny:Bez DPHVč. DPH
Vaše cena33,8840,99
Skladem

Stahovací pásky jsou vyrobeny kompletně z plastu, takže jsou dobře recyklovatelné. Díky vnitřnímu vroubkování pásky je zaručeno spolehlivé držení ...

HellermannTyton - Mapa
Nová platforma nákupu pro automatizaci a digitalizaci
Pro komfortnější prohlížení našeho eshopu používáme cookies. Procházením webu souhlasíte s jejich používáním.

Rychla poptavka
Doprava zdarma již pro objednávky nad 413,22 Kč bez DPH
0
Nákupní košík
Nákupní košík je prázdný
Kontakt
+420 226 224 254