Kariéra u Conrada

Conrad tým

Společnost Conrad Electronic je jeden z největších zásilkových obchodů s elektronikou a technikou v Evropě. Ve svém portfoliu nabízíme více jak 175 000 výrobků a naše pobočky se nacházejí ve 14 zemích. Pro své zastoupení v ČR v Praze 3 - Žižkově hledáme v současnosti zaměstnance/zaměstnankyni na následující pozici:

Aktuálně hledáme kandidáta/kandidátku na tyto pozice:

- Akviziční obchodník

Pracovní náplň:

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v rámci celé České republiky
  • prezentace a prodej produktů a služeb společnosti
  • zpracování nabídek
  • vedení obchodních jednání
  • konzultace potřeb zákazníka
  • operativní řešení problémů spojené s realizací zakázky

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání nejlépe technického směru
  • dobré znalosti v oblasti elektroniky a měřicí techniky
  • obchodní uvažování, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • praxe v obchodní oblasti minimálně 3 roky
  • velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • orientace na zákazníka, cit pro obchod, vyjednávací schopnosti
  • schopnost týmové práce
  • schopnost navazovat a rozvíjet vztahy se zákazníky
  • odolnost vůči stresu
  • flexibilita
  • MS Windows, MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zajímavé a náročné zaměstnání ve společnosti se zahraniční majetkovou účastí
  • Samostatnou práci s možností seberealizace a dalšího profesního růstu
  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti s velmi dobrým postavením na světovém trhu
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody

Kontakt:

Pokud splňujete uvedené požadavky a máte zájem o uvedenou pracovní pozici, zašlete strukturovaný životopis v českém jazyce včetně stručného průvodního dopisu na adresu: . Uchazeč zasláním životopisu poskytuje společnosti Conrad Electronic Česká republika, s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů v souladu s § 5, odst. 4, zákona č. 101/2000 Sb.

Místo pracoviště:Budova C, Vinohradská 2828/151, Žižkov, 130 00, Praha 3
Požadované vzdělání:Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky:Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity:Stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, občerstvení na pracovišti, zdravotní volno/sickday
Typ pracovního poměru:Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru:Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu:Pracovní smlouva

- Specialista prodeje / interní obchodník

V přiděleném regionu zodpovídá za svěřené portfolio zákazníků. Jedná se především o budování dlouhodobých obchodních vztahů formou pravidelných telefonických hovorů se zákazníky, hledání nových příležitostí k prodeji a zamezení ztráty těchto zákazníků

K běžným denním činnostem obchodníka patří:

  • Pravidelné telefonické kontaktování stávajících zákazníků
  • Prezentace produktů a služeb společnosti
  • Vyřizování hovorů a emailů
  • Zpracování nabídek
  • Zpracování objednávek
  • Telefonické kontaktování definovaných portfolií zákazníků

Požadujeme:

  • SŠ / VŠ vzdělání
  • dobré znalosti v oblasti elektroniky a měřící techniky
  • obchodní uvažování, aktivní přístup, logické myšlení, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost
  • praxe v obchodní (obchodně-technické) oblasti alespoň 2 roky
  • samostatnost i schopnost týmové práce
  • schopnost udržet a rozvíjet vztahy se zákazníky a partnery
  • pečlivost, preciznost, samostatnost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem
  • MS Windows, MS Office (SAP výhodou)
  • anglický (nebo německý) jazyk
Místo pracoviště:budova C, Vinohradská 2828/151, Žižkov, 130 00, Praha 3
Benefity:Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickday
Typ smluvního vztahu:pracovní smlouva

Kontakt:

- Produkťák

Produkťák

Do našeho mladého marketingového a produktového oddělení hledáme produkťáka, který se bude starat o část našeho sortimentu - jeho rozšiřování, naceňování a zkvalitňování. Bude vytipovávat novinky, připravovat podklady pro marketingové akce a vyhodnocovat prodeje.

  • Zodpovědnost za svěřené produktové portfolio - jeho rozšiřování a zkvalitňování
  • Vytipovávání novinek k zařazení do portfolia (B2C, B2B)
  • Zodpovědnost za tvorbu a aktualizaci cen svěřeného portfolia, sledování cen a sortimentu na trhu
  • Příprava podkladů pro marketingové akce (inzerce, letáky, newslettery): produkty, texty, ceny, platnosti akcí
  • Podílení se na marketingové komunikaci ke svěřenému portfoliu produktů
  • Analýzy a statistiky prodeje výrobků
  • Monitoring trhu, reakce na změny
  • Vyhodnocování prodejů, reporting

Požadujeme:

  • Dobré znalosti v oblasti elektroniky a techniky
  • Zájem o obor
  • Komunikativnost, samostatnost a spolehlivost
  • Vynikající znalost českého jazyka
  • Přehled v elektronice a technice, viz produktové portfolio
  • Anglický (nebo německý) jazyk

Nabízíme:

  • Zajímavé zaměstnání ve společnosti se zahraniční majetkovou účastí
  • Práci s možností seberealizace a další profesního růstu
  • Dobré platové ohodnocení
  • Zázemí stabilní, prosperující společnosti s velmi dobrým postavením na světovém trhu
  • Zaměstnanecké výhody (jazykové kurzy, stravenky, další vzdělávání)
  • Nástup možný ihned

Kontakt:

Pokud splňujete uvedené požadavky, zašlete nám své CV na: . V případě, že postoupíte do užšího výběru, dovolíme si Vás nejpozději do 2 týdnů kontaktovat za účelem sjednání vhodného termínu osobního pohovoru v naší společnosti. Pokud do této doby nebudete vyrozuměni, nebyli jste vybráni do dalšího kola. S Vašimi osobními údaji bude nakládáno v souladu s ustanoveními zákona č.101/2000 o ochraně osobních údajů.

Katalog pro velkoobchod 2017
Katalog pro firmy 2016-2017
VLOŽENO DO KOŠÍKU
Obj.č.:
ks za  Kč bez DPH
Přejít do košíku

Rychla poptavka
Conrad Electronic
Internetový obchod pro velkoobchodní odběratele
E-mail: velkoobchod@conrad.cz
Telefon: 226 224 254
Pracovní dny 9 - 17h